Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Altero LT“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

900-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Altero LT“

Darbo pobūdis

Jei esi energingas(-a), komunikabilus(-i) ir tave veža nuolatinis tobulėjimas bei iškeltų tikslų siekimas, tai Tavo vieta kaip tik čia - mūsų jaunoje ir sparčiai augančioje finansų įmonėje. Ieškome motyvuoto(-os) pardavimų vadybiniko(-ės), kuris(-i) reprezentuotų įmonę ir jaustų malonumą kasdien bendraujant su žmonėmis.

Tavo atsakomybės:
Klientų paskolų sandorių valdymas;
Duomenų apdorojimas ir įvedimas;
Kasdienis klientų srauto stebėjimas;
Bendravimas su partneriais (bankais ir kt.) ieškant geriausio sprendimo klientui.

Reikalavimai

Puikios lietuvių kalbos žinios, rusų kalbos žinios - privalumas;
Puikūs bendravimo ir pardavimų telefonu įgūdžiai;
Ankstesnė pardavimų patirtis;
Patirtis paskolų sektoriuje;
Domėjimasis finansų rinka;
Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
Vidinė motyvacija;
Didelis atsakomybės jausmas;
Noras padėti klientui rasti geriausią sprendimą.

Mes jums siūlome

Siūlome prisijungti prie inovatyvios ir sparčiai augančios įmonės su patyrusiais kolegomis. Mes suteiksime tau mokymus apie vartojimo kreditavimo rinką ir mūsų platformą bei pardavimus. Tai puiki galimybė tavo profesiniam karjeros augimui. Mes galime pasiūlyti patrauklų atlyginimą ir premijas. Jei esi pasiruošęs naujiems iššūkiams - PRISIJUNK!

Atlyginimas

900-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

We are one of the fastest growing FinTech start-ups, whose team has a strong background in banking, finance and IT field. Altero is an automated platform, where customers recieve within a short period of time several lenders offers in one place.