UAB „MOSAS“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1100-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MOSAS“

Darbo pobūdis

Aktyvūs įmonės produktų (fasadų, stogų ir interjero apdailos medžiagų) pardavimai;
Ryšių palaikymas su esamais klientais ir potencialių klientų paieška;
Įmonės produktų pristatymas ir klientų konsultavimas;
Darbas su architektais, dizaineriais, vystytojais;
"Šalti skambučiai", susitikimų organizavimas, kontaktų plėtimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pardavimų patirtis ne mažiau nei 2 metai (patirtis apdailos medžiagų srityje ar statybų sektoriuje būtų privalumas);
Puikūs reprezentaciniai įgūdžiai – gebėjimas pristatyti save ir įmonę;
Savarankiškumas ir gebėjimas efektyviai planuoti darbą;
Užsienio kalbos mokėjimas (Anglų);
Mokėjimas skaityti techninius brėžinius (privalumas).

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Fiksuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Darbą, kuriame galite realizuoti savo iniciatyvumą ir savarankiškumą;
Vadovo palaikymą ir mokymus;
Darbą apdailos medžiagų salone STOUN (Panerių g. 45 Vilnius).

Atlyginimas

1100-2500 €/mėn. į rankas
Bazinis atlyginimas priklausomai nuo turimų kompetencijų + papildomi priedai nuo pasiektų rezultatų.
UAB „MOSAS“

UAB „MOSAS“

Mūsų įmonės siekis - tiekti Lietuvos rinkai produktus, į kuriuos investavę, mūsų klientai gauna išliekamąją vertę. Daugiau nei dešimt metų kauptą patirtį panaudojame įvairiose srityse: siūlome pamatų, terasų/balkonų, rezervuarų hidroizoliacinius sprendimus; stogų bei fasadų dangas, interjero apdailos medžiagas, statybinę chemiją bei geosintetinius gaminius. Bendradarbiaujame ne tik su statybinėmis įmonėmis, privačiais klientais, bet ir projektuotojais, konstruktoriais bei architektais.
informacija apie UAB „MOSAS“
5103 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.