Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
OnHR – personalo atrankos agentūra
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Iki 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Aktyvus įmonės atstovaujamų produktų pardavimas esamiems ir naujiems verslo klientams
Efektyvus bendravimas su klientais, siekiant kurti ir vystyti ilgalaikius bei rezultatyvius tarpusavio santykius
Pardavimo projektų valdymas, derybų vedimas, komercinių pasiūlymų rengimas
Naujų produktų, paslaugų pristatymas ir informacijos atnaujinimas klientams
Nuolatinė kliento pirkimo duomenų analizė, savalaikis reagavimas ir poreikių pildymas
Komandiruotės į Baltijos šalis

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas (privalumas elektronikos, automatikos srityse)
Elektrotechnikos srities prekių bei procesų išmanymas
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas (raštu ir žodžiu)
Mokėjimas dirbti su pagrindinėmis MS Office programomis
Puikūs planavimo, derybiniai, bendravimo įgūdžiai
Analitinis mąstymas, iniciatyvumas
Įžvalgumas, atsakingumas, atvirumas inovacijoms
Nuolatinis noras tobulėti, pozityvumas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje įmonėje
Dinamišką darbą stabiliai dirbančioje įmonėje
Darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį
Galimybę realizuoti savo siekius ir idėjas

Atlyginimas

Iki 1200 €/mėn. į rankas

UAB "OnHR" – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. Ilgametė patirtis dirbant su skirtingų verslo sektorių įmonėmis.
Mūsų klientas UAB “UAB FINDER BALTIC“, tarptautinė Italijos kompanija, kuri gamina aukštos kokybės produktus, daugiau nei 12 500 skirtingų gaminių, tokių kaip relės, laikmačiai ir kt.