Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Aktyviai ieškoti potencialių VIP verslo klientų paslaugų pardavimui;
  • Vystyti ir palaikyti verslo ryšius su esamais ir būsimais VIP klientais;
  • Organizuoti susitikimus su verslo klientais ir vykti pas juos;
  • Rengti aiškius ir efektyvius raštiškus pasiūlymus esamiems ir būsimiems klientams;
  • Vykdyti verslo klientų poreikių analizę, įmonės paslaugų pristatymą bei rinkos edukavimą;
  • Siekti nustatytų pardavimo tikslų ir finansinių rezultatų įgyvendinimo.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis/koleginis išsilavinimas;
  • +3 metų pardavimų patirtis su verslo klientais;
  • Geri darbo MS Office paketo programomis įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžiai lietuvių kalba;
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas, orientavimasis į rezultatus;
  • Analitinis mąstymas, savarankiškumas, gebėjimas operatyviai priimti sprendimus;
  • Derybų vedimo įgūdžiai, geros vadybos žinios.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Būti kompanijos dalimi, dalintis idėjomis ir siekti karjeros;
  • Ugdyti savo kompetencijas, mokytis ir tobulėti palaikančioje aplinkoje;
  • Turėti neformalią darbo aplinką, nemonotonišką ir dinamišką darbą, papildomas naudas ir įmonės kultūrinį gyvenimą;
  • Užsidirbti neribojant savęs.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
+ patraukli bonusavimo sistema
HR factory

HR factory

MŪSŲ KLIENTAS – įmonė, sukūrusi išmanią savitarnos informacinę sistemą. Sistemoje pateikiami ekspertų susistemintos informacijos pagrindu sukurti sprendimai apie juridinius asmenis: įmonės vertė, automatinis kredito limitas, reitingas ir kiti išvestiniai rodikliai. Preliminarus nemokamas vertinimas leidžia rasti patikimų verslo partnerių, identifikuoti itin blogos būklės įmones, padeda optimizuoti rizikos vertinimo procesus bei ženkliai sumažinti išlaidas. Vartotojas turi galimybę savarankiškai, be sutarčių ir įsipareigojimų, čia ir dabar įsigyti tai, ko jam reikia.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.