Pardavimų vadybininkas (-ė)

1500-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Ursus LT“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario - pardavimų vadybininko (-ės).

Naujų klientų paieška ir ryšių palaikymas su jais;
Ryšių palaikymas su esamais klientais ir darbas su įmonės duomenų baze;
Užsakymų administravimas ir pervežimų kontrolė;
Įmonės paslaugų pristatymas, derybų vedimas;
Bendravimas ir bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant problemines situacijas.

Reikalavimai darbuotojui

Greita orientacija, gebėjimas veikti besikeičiančioje aplinkoje;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel,Outlook);
Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Gebėjimas organizuoti savo darbą, atidumas, atsakingumas;
Darbštumas ir noras siekti aukštų rezultatų.

Privalumai:
Bent vienerių metų darbo patirtis panašioje darbo srityje yra BŪTINA;
Užsienio kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Žaidimų konsolės Dviračių saugykla Dušas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Tiesioginio vadovo ir patyrusių kolegų pagalba;
Didelės galimybės pasiekti savo tikslų, tobulėti, realizuoti savo idėjas;
Geros darbo sąlygos draugiškame kolektyve;
Darbo vieta naujame verslo centre;
Patrauklus, stabilus atlyginimas ir priedai priklausantys nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1500-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB „Ursus LT“

Ursus LT dirbame nuo 2019 m., tačiau mūsų patirtis transporto logistikos ir ekspedijavimo paslaugų srityje yra daugiau nei 20 metų.
Mes siūlome savo paslaugas kompleksinės transporto ir ekspedijavimo veiklos srityje. Savo darbe naudojame moderniausius sprendimus, nuolat plečiant transporto parką ir palaikant gerus santykius su vežėjais ir rangovais.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Ursus LT“
2376 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1491 €
25% uždirba 1491-1896 €
25% uždirba 1896-2676 €
25% uždirba nuo 2676 €