Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Interprekyba“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

750-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Interprekyba“

Mūsų pasiūlymas Jums

Jūsų laukia ilgalaikė karjera finansiškai sėkmingoje, stabilioje ir patikimoje kompanijoje; galimybė savarankiškai planuoti savo veiklą, įgyvendinti geriausias savo idėjas ir prisidėti prie svarbaus Lietuvos švietimo sistemai projekto. Žadame kokybiškas darbo priemones, darbą biure pačiame miesto centre ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu. Komandoje - bendradarbiaujantys vadovai ir kolegos. Užtikrinsime sąžiningą finansinį atlygį ir įkvepiančią motyvavimo sistemą. Tapkite komandos, kuriančios ateitį, dalimi jau dabar!
Siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės

Šiame darbe po išsamių apmokymų bendrausite su aktyviais ir nuolat tobulėti siekiančiais mokyklų direktoriais, formuosite atsakymus į užklausas ir aktyviai pristatysite mūsų paslaugas pedagogams. Užmegsite daug vertingų kontaktų, didinsite klientų ratą, puoselėsite ilgalaikius santykius su klientais, informuosite apie naujoves ir galimybes. Nedelskite – apsilankykite mūsų puslapiuose šiandien. Išsamiau pasikalbėsime susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą, sėkmingos aktyvių pardavimų patirties ir motyvacijos didžiuotis savo pasiekimais. Šiame darbe itin svarbu, kad bendrautumėte ir rašytumėte be klaidų, gebėtumėte profesionaliai bendrauti ir atkakliai siekti užsibrėžto tikslo.
Jūsų patirtį švietimo srityje, kaip ir pardavimo telefonu įgūdžius vertinsime kaip rimtus privalumus.
Aptarkime pasiūlymą detaliai - siųskite gyvenimo aprašymą, susipažinkime!

Atlyginimas

750-1800 €/mėn. į rankas
nurodytas atlyginimas - vidutinis mūsų vadybininkų uždirbama suma. Pirmasis skaičius - stabili alga bandomuoju laikotarpiu, antrasis skaičius - suma su priedais už pardavimus.
UAB „Interprekyba“

UAB „Interprekyba“

UAB “Interprekyba” kartu su VšĮ “Gyvenimo universitetas LT” jau daugiau kaip 18 metų sėkmingai vysto interneto projektus, puikiai žinomus Lietuvoje, tokius kaip klase.lt ir CVBankas.lt. Šiuo metu pagreitį įgauna mūsų projektas Epamokos.lt. O projektas Pedagogas.lt – vienintelė tokia ir didžiausia Lietuvoje specializuota nuotolinio mokymo(si) platforma, skirta pedagogų kvalifikacijai tobulinti. Didžiuojamės pasiekimais: platforma naudojasi daugiau nei 35000 Lietuvos pedagogų; bendradarbiaudami su daugiau nei 70 lektorių, sukūrėme daugiau nei 1200 ak. val. nuotolinių mokymų; suorganizavome virš 20 edukacinių renginių, kuriuose apsilankė 4500 dalyvių. Mūsų tiesioginę transliaciją vienu metu stebėjo daugiau nei 15000 pedagogų.
Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėse svetainėse www.pedagogas.lt/ ir epamokos.pedagogas.lt/, Facebook puslapyje www.facebook.com/Pedagogas.lt
Šiuo metu į profesionalų komandą kviečiame darbuotoją šioms pareigoms
informacija apie UAB „Interprekyba“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2017 m.

You also might be interested in: