Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „VILMA“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „VILMA“

Darbo pobūdis

  • aktyvus bendravimas su esamais klientais, naujų klientų paieška, regioninių klientų lankymas;
  • užsakymų apskaitos tvarkymas, ryšio su klientais palaikymas bei pardavimų vystymas;
  • klientų konsultavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • įmonės pozicijos rinkoje stiprinimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (vadybinis/techninis);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • darbo patirtis pardavimų srityje;
  • puikūs bendravimo ir reprezentavimo įgūdžiai;
  • organizuotumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir kolektyve;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumai:
  • anglų k., rusų k. žinojimas;
  • darbo patirtis su buhalterinėmis apskaitos programomis.

Mes jums siūlome

  • darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
  • profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • darbą patogioje miesto vietoje - Žirmūnuose.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
AB „VILMA“

AB „VILMA“

AB "Vilma" Vakarų Europos rinkoje žinoma kaip patikima, aukštos kvalifikacijos gamybos partnerė, teikianti projektavimo ir gamybos paslaugas nuo gaminio idėjos, jo suprojektavimo iki pagaminimo ir pristatymo klientui. Įmonės gaminama produkcija apima smulkią ir stambią buitinę techniką. AB "Vilma" gamina gerai žinomiems prekių ženklams Vakarų Europoje, tokiems kaip KARCHER, LEIFHEIT ir t.t.
informacija apie AB „VILMA“
1485 €
Vid. atlyginimas bruto
393
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 918 €
25% uždirba 918-1256 €
25% uždirba 1256-1638 €
25% uždirba nuo 1638 €