UAB „SV Technika“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai, Trakai - UAB „SV Technika“

Darbo pobūdis

Koks tai darbas?

  • Gerai pasaulyje žinomos, premium klasės žemės ūkio technikos (Steyr, New Holland, Pottinger, Amazone, Bergmann, BvL, Dewulf, WILE) aktyvus pristatymas bei pardavimas paskirtame Lietuvos regione (Anykščių, Ukmergės, Molėtų, Širvintų, Zarasų, Visagino, Ignalinos, Švenčionių, Vilniaus ir Šalčininkų r. sav.);
  • Naujų klientų paieška, lankymas ir kontaktų su jau esamais klientais palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • Popardaviminio proceso palaikymas, siekiant kurti ir palaikyti tik ilgalaikius santykius su klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Tu..⠀

  • Turi ambicingų profesinių siekių pardavimų srityje ir mėgsti dinamišką darbą?⠀
  • Domiesi žemės ūkio technika, inovatyviais produktais bei pažangiausiais sprendimais žemės ūkiui?⠀
  • Esi iniciatyvus, komunikabilus, mėgstantis iššūkius, mokantis bendradarbiauti ir pažangiai mąstantis?⠀
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir labai nori dirbti bei tobulėti - Tavo vieta pas mus!

Įmonė siūlo

Ką mes Tau siūlome?

  • Įdomų bei atsakingą darbą labai sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Jaunatvišką, darnų bei veržlų kolektyvą;⠀
  • Puikią darbo atmosferą;⠀
  • Lankstų darbo grafiką;⠀
  • Profesinį tobulėjimą, kvalifikacijos tobulinimą užsienio komandiruotėse ir neapibrėžtas karjeros galimybes!⠀

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB „SV Technika“ žemės ūkio sektoriuje dirba nuo 2007 metų. Pagrindinė įmonės veikla – žemės ūkio technikos ir atsarginių dalių prekyba bei techninis aptarnavimas. Įmonės bendradarbiavimas su autoritetingais ir ilgametę patirtį turinčiais Europos šalių gamintojais leidžia prisidėti prie pažangaus žemės ūkio kūrimo Lietuvoje.
informacija apie UAB „SV Technika“
2482 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% higher than LT average)
75
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1895 €
25% uždirba 1895-2153 €
25% uždirba 2153-2934 €
25% uždirba nuo 2934 €