Ainava, UAB

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

893-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

  • UAB „Egluna“ siūlomų higienos, valymo priemonių bei įrangos potencialiems klientams pristatymas ir pardavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška B2B segmente;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir teikimas;
  • Derybų vedimas ir sutarčių sudarymas;
  • Sėkmingo bendradarbiavimo su esamais klientais palaikymas ir plėtojimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite ne mažesnę nei 2 (dviejų) metų sėkmingą pardavimų patirtį;
  • Esate ekstravertas ir bendravimas su skirtingais žmonėmis – yra Jūsų energijos šaltinis!
  • Mokate išgirsti kliento lūkesčius bei poreikius, todėl visada pasiūlote geriausius jų poreikius atitinkančius sprendimus;
  • Suprantate, kad Jūsų pasiektas rezultatas yra tiesioginis Jūsų sėkmės garantas.

Teiksime Jums pirmenybę, jeigu:
  • Turite sėkmingos patirties B2B segmente;
  • Turite patirties dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose;
  • Turite aukštąjį išsilavinimas (pageidautina vadybos, verslo);
  • Mokate anglų kalbą (žodžiu ir raštu).

  • Visus ergonomikos standartus atitinkančią darbo vietą moderniame biure;
  • Komfortišką tarnybinį automobilį ir parkavimo vietą;
  • Mobilų telefoną darbui ir asmeniniam naudojimui;
  • Galimybę 2 kartus per mėnesį nemokamai naudotis Automobilių švaros centro paslaugomis Jūsų asmeninei transporto priemonei;
  • Nuolaidų programą mūsų parduodamoms buitinės chemijos ir higienos prekėms;
  • Standartines darbo valandas nuo 8.00 val. iki 17.00 val. 5 darbo dienas per savaitę.

Atlyginimas

893-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Ainava, UAB

Ainava, UAB

Ainava, UAB – patikimas ilgalaikis partneris verslo erdvės švarai.

Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 25 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Kliento poreikiais, susijusiais su švara.

Kiekvieną Klientą vertiname individualiai – nusprendžiame ir pasiūlome racionalius valymo sprendimus, kurie taupo laiką bei pinigus.
informacija apie Ainava, UAB
963 €
Vid. atlyginimas bruto
1251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-888 €
25% uždirba 888-1072 €
25% uždirba nuo 1072 €