Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Metallum novum“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Metallum novum“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo ilgalaikio komandos nario darbui Vilniuje, pardavimų srityje. Šis vadybinis darbas įdomus, dinamiškas, dažnai reikalaujantis techninių žinių (kurių apmokome) ir nuolatinio tobulėjimo.

Darbo pobūdis: prekyba įmonės gaminamais ir perparduodamais gaminiais, sąmatų skaičiavimas, bendravimas su esamais ir ateinančiais klientais, produktų įvedimas į rinką, marketinginių priemonių naudojimas, montavimo komandų priežiūra, bendravimas su gamybos cechu, dalyvavimas parodose, kt. (darbas daugialypis ir įdomus).

Reikalavimai

Privalumas: patirtis šioje, panašioje ar statybinio sektoriaus srityje (statybinių medžiagų prekyba ar jų isntaliacijos/montavimai).
Vairuotojo B kategorija.
Mokėjimas dirbti buhalterine programa (prekių pajamavimas, sąskaitų/važtaraščių išrašymas)
Atidumas ir kruopštumas dokumentacijoje (komerciniai pasiūlymai, sutarčių sudarymas, kt.).
Gera nuotaika, žingeidumas ir noras dirbti.

Mes jums siūlome

Esame jaunas ir draugiškas kolektyvas sparčiai augančioje įmonėje, mielai priimsime į savo ratą žingeidų, drąsų ir darbštų kolegą;
Suteiksime visas šiuolaikines darbo priemones kokybiškakm darbui;
Laiku mokamas atlyginimas ir galimybė užsidirbti daugiau (patogi bonusinė sistema).

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas