UAB „FREUGHT LT“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „FREUGHT LT“

Darbo pobūdis

Jeigu Tu esi ambicingas (-a) ir komunikabilus (-i) B2B pardavimo vadybininkas (-ė), kviečiame Tave prisijungti prie mūsų įmonės naujojo projekto! Įvertintas verslo modelis palengvina transporto sandorius tarp klientų ir vežėjų per procesų skaitmenizavimą.
Mes ieškome žmogaus, kuris nebijotų ieškoti naujų įdėjų ir sprendimų projekto tobulėjimui, gebėtų bendrauti tiek su vadovais tiek su vadybininkais, bei svarbiausia užduotis – gebėtų kurti pardavimo koncepciją.
Jeigu norėtumėte tapti mūsų komandos nariu, mielai kviečiame siųsti savo CV. Pirmenybę teiksime CV su motyvaciniais laiškais.
Darbo pobūdis:
  • Pardavimų koncepcijos kūrimas, įdiegimas bei testavimas;
  • Darbas su marketingo specialistais pagal “Account Based Marketing” modelį;
  • Naujų klientų, pardavimų kanalų paieška, tamprių verslo ryšių palaikimas su esamais;
  • Įmonės interesų atstovavimas, derybų vedimas su partneriais;
  • Vykdomo pardavimų projekto koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga pardavimų darbo patirtis;
  • Marketingo išmanymas;
  • Geros rusų bei anglų kalbų žinios;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs komunikaciniai gebėjimai ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Planavimo, prioritetizavimo, darbo organizavimo gebėjimai;
  • Gebėjimas spręsti kompleksines problemas;
  • Savarankiškumas priimant sprendimus.

  • Naujos kartos valdymo modelį, kur nėra klasikinės herarchijos ir protokolų;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Unikalią atmosferą Jūsų idėjoms ir ambicijoms įgyvendinti;
  • Nuotolinio ir ofisinio darbo galimybės;
  • Laiku mokamą ir konkurencingą atlyginimą + motivaciją.
  • Technopolis Nova.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas

UAB “LTC Forwarding Company” dinamiška ir sėkmingai vykdanti veiklą įmonė.
Pagrindinė veikla - skaitmeninė platforma krovinių pervežimams.
informacija apie Desertinė „Atostogos“, UAB
5
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2020 m.