UAB „Nordic Metrology Science“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1300-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Nordic Metrology Science“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos žmogų, mėgstantį bendrauti, tobulėti, rūpintis klientais. Pradėjus dirbti, nuosekliai supažindinsime su pardavimo sistema, teikiamomis paslaugomis, rinka ir klientų ypatumais, suteiksime visas reikiamas priemones ir žinias, padėsime efektyviai įsitraukti į visus įmonės procesus.

Tavo, pagrindinės užduotys:

  • Darbas su esamais ir naujais klientais
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas ir jų vykdymo kontrolė;
  • Pardavimo tikslų įgyvendinimas;
  • Rinkos analizė ir su atliekamu darbu susijusių ataskaitų rengimas;
  • Pozityvių santykių su klientais kūrimas ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Mums pakeliui, jei:

  • Turi ne žemesnį nei aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą;
  • Esi sukaupęs ne mažesnę nei 1 m. sėkmingos darbo patirties pardavimų srityje;
  • Gebi savarankiškai susidėlioti prioritetus, valdyti ir apdoroti įvairios apimties informacijos srautus;
  • Puikiai įvaldęs kompiuterinį raštingumą (MS Office, Outlook ir kt) ir lietuvių kalbą (užsienio kalbų (anglų arba rusų) mokėjimas - privalumas);
  • Tau nesvetimas atsakingumas, iniciatyvumas ir pozityvus požiūris;
  • Turi norą augti ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome:

  • Galimybę prisijungti prie didžiausios metrologines paslaugas teikiančios bendrovės Lietuvoje komandos;
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą, vidinius ir išorinius mokymus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimą, atitinkantį kvalifikaciją, bei realius kasmėnesinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Akcinė bendrovė „Nordic Metrology science“ tai - teisinės, mokslinės ir industrinės metrologijos paslaugas teikianti bendrovė, užtikrinanti matavimų vienovę Lietuvoje.
Bendrovė turi aukšto techninio lygio, atitinkančio rinkos poreikius, etaloninę bazę, akredituotą kalibravimo, bandymų, patikros laboratoriją ir teikia plataus spektro metrologines paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje: elektrinių, geometrinių dydžių, mechaninių, cheminių, temperatūros, jonizuojančios spinduliuotės ir kitose srityse.
informacija apie UAB „Nordic Metrology Science“
2333 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1544 €
25% uždirba 1544-2059 €
25% uždirba 2059-2640 €
25% uždirba nuo 2640 €