Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pardavimų vadybininkas (-ė)

700-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „AKVILONA“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais įmonės klientais ;
  • Kontaktų su naujais potencialiais klientais užmezgimas bei palaikymas;
  • Įmonės prekių pardavimas;
  • Vizitai pas klientus bei klientų aptarnavimas biure;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Sutarčių ruošimas.

Reikalavimai

  • Patirtis pardavimų srityje (privalumas);
  • Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Geri planavimo, problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti veiklą
  • Iniciatyvumas;
  • Atsakingumas;
  • Noras nuolat tobulinti žinias apie parduodamus produktus;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Panaši darbo patirtis (privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Sutartinį atlygį susidedantį iš pastovios ir kintančios dalies (priedų). Pastovi dalis taip pat gali augti priklausomai nuo rezultatų;
  • Profesinio tobulėjimo galimybės;

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „AKVILONA“

UAB "AKVILONA" vykdo mažmeninę prekybą kokybiškais darbo rūbais, avalyne bei darbo saugos priemonėmis – galvos, akių, veido, klausos ir kvėpavimo takų apsauga ir kt.