UAB „Sunkusis Metalas“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sunkusis Metalas“

Darbo pobūdis

Sunkusis Metalas, UAB sparčiai plečiasi ir buria naują pardavimų komandą. Užsiimame šarvuotų durų ir metalo konstrukcijų gamyba, todėl ieškome patyrusių pardavimo vadybininkų iš statybų sektoriaus.

Kontaktai:

tel: Siūlome:

Įdomų, nemonotonišką darbą modernioje gamybos įmonėje;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Visas priemones ir sąlygas darbo rezultatams pasiekti.
Apmokymus ir palaikymą iš mūsų komandos;
Patrauklią bonusinę sistemą

Reikalavimai darbuotojui

2 metų patirtis dirbant pardavimų srityje (privalumas);
Lietuvių kalbos mokėjimas;
Anglų ir rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
Metalo konstrukcijų gamybos procesų išmanymas;
Puikūs bendravimo, darbo organizavimo, sprendimų priėmimo įgūdžiai;
Atsakingumas, pareigingumas;
Kompiuterinis raštingumas, naudojimasis Excel įgudusio vartotojo lygmeniu;
Sugebėjimas suprasti nesudėtingus brėžinius;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Darbą pilnu etatu;
Fiksuotą darbo užmokestį nuo 1200 € (atskaičius mokesčius) + mėnesinius bei ketvirtinius priedus, kurie priklausys nuo darbo rezultatų;
Galimybę dirbti iš namų;

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Sunkusis Metalas, UAB gamina šarvuotas duris, strypines tvoras, metalinius vartus, loftų atresoles, laiptus ir įvairias nestandartines metalo konstrukcijas.

Mūsų komanda sparčiai auga ir turi įvairių sričių metalo gaminių specialistų.
informacija apie UAB „Sunkusis Metalas“
1791 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2021 m.