Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Erdvile“

Pardavimų vadybininkas (ė)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Erdvile“

Darbo pobūdis

  • Darbas naujų klientų paieškos;
  • Pardavimų ataskaitų sutartais terminais ruošimas ir teikimas;
  • Komercinių pasiūlymu paruošinas ir teikimas;
  • Esamų klientų konsultavimas;
  • Marketingo priemonių poreikio formavimas;
  • Pardavimo koordinavimas ir organizavimas;

Reikalavimai

  • Pagrindinis reikalavimas – neturėti baimės bendraujant su būsimu klientu. Taip pat tikimės, pasižymite loginiu mąstymu, esate komunikabilus ir iniciatyvus, puikiai planuojate savo laiką, turite stiprią vidinę motyvaciją ir orientuojatės į iškeltą rezultatą.
  • Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis būtinas
  • Orientacija į rezultatą
  • Motyvacija

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje kompanijoje;
  • Puikias darbo sąlygas profesiniam tobulėjimui;
  • Visas socialines garantijas ir darbo užmokestį

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Prie atlyginimo yra mokamas priedas nuo pardavimų rezultatų

Kiekvienas projekto etapas, ar tai būtų idėjos pateikimas, jos įgyvendinimo etapų išdėstymas bei pats projekto išpildymas, visuomet yra lydimas griežto planavimo. Vienas pagrindinių mūsų darbo principų – jokios vietos atsitiktinumui. Susidomėjus kviečiame skambinti telefonu arba siųskite gyvenimo aprašymą.
informacija apie UAB „Erdvile“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2020 m.