Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Švaros biuras“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Švaros biuras“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Tikslus klientų poreikių išsiaiškinimas, analizė, geriausio sprendimo kiekvienam konkrečiam atvejui pritaikymas;
  • Pardavimo projektų valdymas, derybų vedimas, komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas, sudarymas;
  • Ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių su klientais užtikrinimas ir palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje (valymo paslaugų pardavimo patirtis būtų didelis privalumas)
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri derybiniai, organizaciniai bei pardavimo įgūdžiai;
  • Stipri orientacija į iškeltus tikslus ir geriausio rezultato siekimas;
  • Lankstumas, strateginis mąstymas, mokėjimas argumentuoti savo nuomonę;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija

  • Socialines garantijas ir stabilų atlyginimą (1000 Eur atskaičius mokesčius) bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus po bandomojo laikotarpio;
  • Dinamišką darbą patikimoje, stabiliai dirbančioje įmonėje;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus, siekius ir idėjas;
  • Tarnybinį automobilį, telefoną ir kitas darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką ir visuomet pasirengusį padėti kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
nuo darbo rezultatų priklausantys priedai po bandomojo laikotarpio
strongest_in_lithuania

Esame įmonė, jau daugiau kaip 20 metų sėkmingai ir užtikrintai teikianti visas valymo paslaugas, pasitelkiant tik profesionalią ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą bei chemijos priemones.
Mes aktyviai siekiame palaikyti abipusį ryšį su klientais, kad užtikrintume aukščiausios kokybės ir patikimumo sprendimus bei teikti paslaugas, atitinkančias mūsų klientų poreikius ir viršijančias jų lūkesčius.
informacija apie UAB „Švaros biuras“
989 €
Vid. atlyginimas bruto
218
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 558 €
25% uždirba 558-1004 €
25% uždirba 1004-1204 €
25% uždirba nuo 1204 €