Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltic Diagnostic Service“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

1400-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Diagnostic Service“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus darbas su naujais ir esamais klientais;
  • Pramonės ir serviso įrangos pardavimai Lietuvoje;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • Ataskaitos vadovui;

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Pardavimų patirtis;
  • Techninis produkto supratimas - privalumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Efektyvumas;
  • Anglų/rusų kalbos - privalumas.

  • Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, jaunatviškoje, lyderiaujančioje savo srityje įmonėje;
  • Saviraiškos, profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Reguliarius mokymus kompetencijai kelti;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Įvedimo programą naujam darbuotojui ir kolegą – bičiulį, kuris pagelbės visais klausimais;
  • Laiku mokamą ir konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

1400-3000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis - priklausys nuo kandidato patirties ir motyvacijos. Po bandomojo laikotarpio - priklausys nuo pasiektų rezultatų.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir lyderiaujančios savo srityje kompanijos, kurios sėkmės pagrindas yra komanda, kuri nuolat tobulėja ir kasdien prisideda prie įmonės nuoseklaus augimo ir tikslų siekimo.

Tiesiogiai dirbdami su žinomiausiais pasaulyje prekiniais ženklais, rūpinamės kokybiškos serviso įrangos tiekimu savo klientams.

Šiandien mes - Baltijos šalyse sparčiai augantis serviso įrangos tiekėjas, kuris neketina sustoti!

informacija apie UAB „Baltic Diagnostic Service“
1694 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.