Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR factory

ATSAKOMYBĖS:

  • Skambučiai esamiems klientams ryšio palaikymui, įsigytų paslaugų vartojimo skatinimui;
  • Profesionalus esamų ir besikreipiančių įvairiais komunikacijos kanalais klientų konsultavimas telefonu, el. laiškais ir gyvai (vykstant į susitikimus, Zoom ir pan. (pagal poreikį));
  • Poreikių išsiaiškinimas, verslo plėtros ir rizikos valdymo proceso sudėliojimas, pasiūlymų ruošimas;
  • Pardavimai esamiems klientams (upsale).

REIKALAVIMAI:

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ecxel, Word, Power Point);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, anlglų kalbos žinios (privalumas);
  • Pozityvumas, atsakingumas, komandiškumas;
  • Paslaugumas, gebėjimas išsiaiškinti kliento poreikius ir juos patenkinti;
  • Iškalbingumas ir sugebėjimas patraukliai perteikti informaciją apie paslaugas;
  • Greita reakcija į iškilusius klientų klausimus, problemas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Būti kompanijos dalimi, dalintis idėjomis prisidedant prie įmonės ir siekti karjeros galimybių;
  • Ugdyti savo kompetencijas, mokytis ir tobulėti palaikančioje aplinkoje;
  • Neformalią darbo aplinką, dinamišką darbą, papildomas naudas ir įmonės kultūrinį gyvenimą;
  • Darbuotojų sukurtą motyvacinę sistemą;
  • Užsidirbti neribojant savęs.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
+ priedai už pasiektus rezultatus.
HR factory

HR factory

MŪSŲ KLIENTAS – Okredo – tai fintech startuolis, sukūręs ir valdantis atvirų duomenų platformą ABALT, kurioje pateikiami Lietuvoje registruotų įmonių pagrindiniai juridiniai, statistiniai duomenys bei preliminarus jų įvertinimas. Naudojantis Okredo įmonių paieškos įrankiu galima patogiai ir įvairiais pjūviais ieškoti įmonių – potencialių klientų. Susidūrus su nemokomis, yra galimybė nemokamai ir patogiai viešinti vengiančius atsiskaityti verslo partnerius. Šiuo metu kompanija sparčiai auga ir ieško talentų, kurie prisidės prie įmonės plėtros.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.