You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Qualified Solutions Partners“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Qualified Solutions Partners“

Darbo pobūdis

  • įmonės produktų pardavimas;
  • ryšių su esamais klientais palaikymas, naujų paieška;
  • darbas pas klientą.

Reikalavimai darbuotojui

  • sėkminga darbo patirtis pardavimuose;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • didelis noras tobulėti;
  • rusų kalba;
  • puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • organizuotumas, pareigingumas, komunikabilumas.

Reikalinga ne mažesnė nei 2 m. patirtis srityje Pardavimų vadyboje.

Įmonė siūlo

  • stabilų atlyginimą;
  • atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
  • visas socialines garantijas;
  • profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas

TOVA, 2007 metais įsteigta pažangi įmonė, rūpinasi langų dengimu ir dekoru nuo A iki Z. Konsultuojame, gaminame ir įrengiame privačiose ir darbinėse erdvėse roletus, žaliuzes, širmas ir tinklelius.
informacija apie UAB „Qualified Solutions Partners“
1022 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.