Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Skirgesa“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Skirgesa“

Darbo pobūdis

Esi motyvuotas? Tuomet mūsų įmonė kviečia prisijungti pardavimų vadybininką (-ę)!

  • Bendravimas su esamais klientais (medicinos įstaigomis) dėl prekių tiekimo ir aktyvi naujų klientų paieška, aktyvūs pardavimai;
  • Įmonės siūlomų paslaugų reprezentavimas;
  • Užsakymų gavimas ir teikimas, pardavimų ir likučių kontrolė, ataskaitų ruošimas, pardavimų planavimas ir pan.;
  • Prekių tiekimo organizavimas ir priežiūra klientams;
  • Strateginė rinkos analizė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas vadybos/medicinos srityje;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų sėkminga pardavimų vadybininko (-ės) darbo patirtis;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Sugebėjimas savarankiškai planuotis darbus, dirbti individualiai ir komandoje;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, organizuotumas, lankstumas, puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę augti, tobulėti profesiniame kelyje, realizuoti savo idėjas bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės procesų tobulinimo;
  • Jaunatvišką, draugišką komandą;
  • Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, augančioje įmonėje.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas

Mes esame nuolat auganti ir nebijanti iššūkių įmonė, kurios tikslas - medicinos priemonių ir įrangos pardavimas, todėl, siekdami išpildyti savo klientų lūkesčius, stengiamės išnaudoti visas galimybes!
informacija apie UAB „Skirgesa“
2136 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1680 €
25% uždirba 1680-2093 €
25% uždirba 2093-2558 €
25% uždirba nuo 2558 €