No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Miranda Design Solutions“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Miranda Design Solutions“

Mūsų pasiūlymas

Mūsų linksma, azartiška ir energinga komanda apsisprendė - uždirbsime daugiau, gyvensime įdomiau ir linksmiau, jei prisijungsite Jūs! Kviečiame sėkmingai karjerai stabilioje ir klientų vertinamoje kompanijoje. Užtikrinsime kokybiškus apmokymus, laisvę savarankiškiems sprendimams, pagarbą ir palaikymą. Žadame komfortabilią emocinę aplinką, lengvą ir paprastą bendravimą, smagias kolektyvo tradicijas, patogias darbo priemones (įskaitant tarnybinį automobilį), sąžiningą atlygį ir priedus už pardavimo rezultatus.
Norėtume pristatyti pasiūlymą išsamiau, todėl siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Norėtume, kad aktyviai parduotumėte Miranda printing skaitmeninės, plačiaformatės bei ruloninės spaudos gamybos paslaugas įmonėms ir taip plėstumėte klientų ratą. Išmokysime visko, ką mokame patys, kad su laiku galėtumėte lengvai parduoti ir kitas paslaugas bei produktus, bet apie viską išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad esate išsilavinęs, turintis meninį suvokimą žmogus, ir turite panašaus darbo patirties, galėtumėte bendrauti užsienio kalba. Prireiks pasiryžimo įsisavinti naujus produktus, drąsos bendrauti su potencialiais klientais tiek telefonu, tiek gyvai, megzti verslo ryšius, spręsti kylančius klausimus ir su pozityviu nusiteikimu pradėti naują dieną.
Sėkmingai karjerai padės loginis mąstymas, savidrausmė, planavimo įgūdžiai ir ambicingas užsibrėžto tikslo siekimas.
Mes pasiruošę padėti Jums siekti tikslo, o Jūs? Lauksime Jūsų CV. Susipažinkime.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, priklausanti nuo Jūsų kompetencijos. Antrasis skaičius – potencialiai atlyginimas su priedais už pardavimo rezultatus.
UAB „Miranda Design Solutions“

UAB „Miranda Design Solutions“

UAB Miranda Design Solutions – stabiliai ir sėkmingai dirbanti spaudos gamybos įmonė. Jau daugiau, nei 20 metų teikiame verslo klientams aukštos kokybės skaitmeninės, plačiaformatės ir ruloninės spaudos paslaugas bei dizaino ir maketavimo paslaugas.
Šiuo metu mūsų komandoje - dievinantys savo darbą žmonės, patiriantys malonumą teikti kitiems naudą, gyvenantys, dirbantys ir mąstantys kitaip žmonės. Mes mėgstame savo darbą, ir tai - geriausia motyvacija atlikti jį geriausiai.
Sužinokite apie mus daugiau internete:


Į komandą kviečiame entuziastingą naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Miranda Design Solutions“
1449 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.