Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Iki 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR factory

ATSAKOMYBĖS:

  • Esamų klientų konsultavimas, poreikių analizė ir potencialių paieška;
  • Klientų vizitavimas, bendravimas el. paštu ir telefonu;
  • Įmonės atstovavimas ir rezultatų siekimas;
  • Pasiūlymų, priedų ir sutarčių rengimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Puikūs derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, greita orientacija;
  • Aukšta motyvacija dirbti.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Nuo darbo rezultatų priklausančius priedus (po bandomojo laikotarpio);
  • Įmonės mašiną bei kuro sąnaudų padengimą.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Iki 1500 €/mėn. į rankas
HR factory

HR factory

Mūsų klientas - ŠVAROS MISIJA įsikūrusi 1997 m. Veikla apima platų patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos tvarkymo paslaugų spektrą. Per ilgą įmonės veiklos laikotarpį subūrė stiprią atsakingų specialistų komandą, taiko efektyviausias valymo bei plovimo priemones ir technologijas.

HR factory yra tarptautinis strateginis partneris žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, turintis daugiametę patirtį aukščiausios klasės specialistų ir vadovų įdarbinimo srityje. Įmonė veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.