PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai, Trakai - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Važiuoti pas klientus;
  • Būti atsakingu (-a) už svarbių klientų aptarnavimą ir rūpinimąsi jų poreikiais bei lūkesčiais;
  • Kurti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais;
  • Aktyviai ieškoti naujų verslo galimybių ir plėtros strategijų;
  • Stebėti rinkos tendencijas ir konkurentų veiklą, teikti ataskaitas bei siūlyti strateginius veiksmus.

Reikalavimai:

  • Ne mažiau nei 2 – jų metų patirtis dirbant su buitinės technikos ar elektronikos pardavimais;
  • Komunikabilumas;
  • Patirtis dirbant su pardavimais verslo klientams;
  • Proaktyvumas;
  • Orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo:

  • Stiprų komandos ryšį ir visuomet pasiruošusius padėti kolegas;
  • Komandos išvykas, susitikimus ir šventes;
  • Darbuotojų nuolaidas;
  • Motyvuojančią priedų sistemą.

Company offers:

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas

UAB Emplonet

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB PRENTA platina populiariausią Lietuvoje buitinę techniką ir atstovauja pripažintiems Europos gamintojams nuo 1997 metų. Sėkmingai veikdama įmonė užėmė reikšmingą poziciją Lietuvos rinkoje, tiek buitinės technikos gamintojų, tiek pirkėjų atžvilgiu.
See all ads of this company (42)