Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vykom“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) (vokiečių kalba)

Kaunas - UAB „Vykom“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška;
Logistikos įmonės paslaugų pristatymas ir pardavimas;
Derybos su potencialiais klientais;
Klientų poreikio analizė ir sprendimų generavimas;
Sutarčių derinimas;
Esamų klientų priežiūra;
Galimos komandiruotės į užsienį.

Reikalavimai

Aukštesnysis / Aukštasis išsilavinimas;
Labai geros vokiečių kalbos žinios;
Geri darbo įgūdžiai kompiuterinėmis programomis „Exel“, „Microsoft Word“;
Bendravimo ir organizavimo įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Privalumai:
Patirtis su CRM sistemomis – didelis privalumas;
Kitų kalbų žinojimas.

Reikalingos asmeninės savybės:
Imlumas naujai informacijai;
Atkaklumas;
Derybiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Motyvuotą ir konkurencingą atlyginimą;
Karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje;
Įdomų darbą jauname, draugiškame, inovatyviame ir stabiliame kolektyve;
Galimybės tobulėti profesinėje veikloje, patobulinti užsienio kalbos vartojimą ir išmokti naujų.
UAB „Vykom“

UAB „Vykom“

Vykom savo veiklą pradėjo dar 2005 metais ir jau daugiau kaip dešimtmetį sėkmingai teikia transportavimo paslaugas Europoje. Per visą šį laiką gausiai išplėtėme savo autotransporto parką bei išugdėme daugybę profesionalų, puikiai išmanančių savo darbą. Tai padėjo ne tik išpildyti įnoringiausių klientų lūkesčius, bet ir sudaryti sutartis su didžiausiomis kompanijomis visame pasaulyje.
Siekiame, kad ir ateityje kokybiško darbo patirtis ir nuolat tobulėjantys darbuotojai leistų klientams sėkmingai plėtoti verslą, o automobilių pervežimo ir krovinių transportavimo užduotis galėtų patikėti mums – krovinių pervežimo profesionalams.
informacija apie UAB „Vykom“
1112 €
Vid. atlyginimas bruto
208
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 734 €
25% uždirba 734-1030 €
25% uždirba 1030-1274 €
25% uždirba nuo 1274 €