Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Northcliffe lighting“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (VOKIEČIŲ KALBA)

1600-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Northcliffe lighting“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška;
Esamų klientų kuravimas;
Užsienio rinkų analizė;
Klientų poreikių indentifikavimas, komercinių pasiūlymų klientams rengimas, produkcijos pristatymas;
Optimalių sprendimų kūrimas, derybų vedimas, sutarčių ruošimas ir derinimas;
Naujų klientų duomenų bazės kūrimas;
Kiti skyriaus vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Puikios vokiečių kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Sugebėjimas dirbti sistemingai, atsakingai ir motyvuotai;
Orientacija į rezultatą;
Gebėjimas atstovauti įmonę susitikimuose su klientais;
Komunikabilumas ir pasitikėjimas savimi;
Atsakingumas, kruopštumas, pozityvumas bei gebėjimas dirbti savarankiškai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1600-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos kompetencijos ir aptariamas pokalbio metu. Mokami nuo rezultatų priklausantys priedai.

NORTHCLIFFE LIGHTING – tarptautinė kompanija, pramoninių šviestuvų gamintoja, įkurta 1993 metais ir turinti atstovybes-gamyklas Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje ir Ukrainoje. Ilgametė patirtis, aukšta produktų kokybė ir pačiųkuriami inovatyvūs gaminiai leido išplėsti pardavimų geografiją iki 40 išsivysčiusių pasaulio šalių ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Kviečiame Jus prisijungti prie profesionalios komandos ir drauge kurti sėkmingą įmonės istoriją.
informacija apie UAB „Northcliffe lighting“
1815 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
185
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1287 €
25% uždirba 1287-1561 €
25% uždirba 1561-1941 €
25% uždirba nuo 1941 €