„Hirelabas“ įmonių grupė

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-ė) Vokietijoje

Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti B2B PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-ę), mokantį šaltus skambučius paversti šiltais klientais bei gebantį pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Būsite atsakingi už:
  • Naujų klientų paieškas visoje Vokietijoje;
  • Aktyvų bei pastovų bendravimą su esamais klientais, lankantis pas juos;
  • Profesionalų derybų vedimą, pasibaigiantį abiems pusėms naudingais sandoriais;
  • Mūsų kompanijos reprezentavimą bei paslaugų pardavimą.

Darbo vieta: Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis;
  • Puiki vokiečių kalba (žodžiu ir raštu);
  • Gebėjimas palaikyti ilgalaikius kokybiškus santykius su klientais;
  • Geri derybų vedimo įgūdžiai;
  • Mokėjimas priimti sprendimus bei savarankiškai spręsti iškilusias problemas.

  • Atsakingą ir įdomų darbą su didžiausiais verslo klientais Vokietijoje;
  • Gerą atlygį už darbą su motyvuojančia premijų sistema;
  • Vokišką darbo sutartį su vokiškomis socialinėmis garantijomis;
  • Visas darbui būtinas sąlygas bei priemones.

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.