Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Artstonė"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Nuo 800 Eur
Elektrėnai, Kaunas, Vilnius - UAB "Artstonė"

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška ir ugdymas su orientacija į eksportą
Ryšių su esamais klientais stiprinimas
Darbas su architektais ir dizaineriais
Rinkos analizė
Komandinis darbas siekiant bendro įmonės tikslo
Įmonės atstovavimas ne tik Lietuvoje bet ir kitose šalyse
Darbas su interjero projektų įgyvendinimu privačiame bei komerciniame sektoriuje.

Reikalavimai

Patirtis darbe su pardavimais
Darbo patirtis baldų gamybos, baldų medžiagų ar interjero dizaino sferoje būtų privalumas
Anglų kalba (rusų kalbos mokėjimas privalumas)
Galimybė keliauti 80% darbo laiko
Komunikabilumas
Savarankiškumas
Motyvacija siekti kuo geresnių rezultatų
Darbo planavimas

Mes jums siūlome

Visas darbui skirtas priemones
Priedus priklausomai nuo rezultato
Kvalifikacijos kėlimo kursus priklausomai nuo poreikio

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Artstone (www.artstone.lt) - sparčiai auganti bei tobulėjanti įmonė, dirbanti dekoratyvinių paviršių rinkoje nuo 2015 metų liepos. Per tokį trumpą laikotarpį įmonė jau įdarbino 16 žmonių, kurių amžiaus vidurkis neviršija 30 metų. Mūsų pagrindinės rinkos yra Skandinavija, Pabaltijo šalys bei kai kurios Europos šalys. Mes orientuojamės į jaunimą, kuris ieško savęs bei yra pasiruošęs mokytis gamybinės specifikos ir išsiugdyti pakankamą kvalifikaciją savarankiškai atlikti pavestus darbus bei užduotis.