Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ankoras“
More about company »

Pardavimų vadybininkas / Interneto svetainės administratorius

Vilnius - UAB „Ankoras“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingi už:
  • Bendravimą su klientais, atsakymų į užklausimus pateikimą, komercinių pasiūlymų paruošimą bei pateikimą;
  • Sklandaus ir savalaikio užsakymų įvykdymo proceso užtikrinimą: užsakymų paruošimą, informacijos suvedimą, ryšio su klientais ir gamyba palaikymą;
  • Prekių fotografavimą ir įkėlimą į svetainę, prekių aprašymų kūrimą, nuotraukų redagavimą;
  • Darbą su socialiniais tinklais ir įmonės interneto svetaine;
  • Marketinginių akcijų ir specialių pasiūlymų paruošimą, reklaminės medžiagos paruošimą ir užsakymą, biuro administracinius darbus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Patirtis atliekant administracinius darbus, pardavimų srityje;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, greita orentacija, sugebėjimas greitai mokytis ir spręsti problemas;
  • Puikios lietuvių raštvedybos žinios, rusų kalbos žinios;
  • Komunikabilumas ir reprezentatyvi išvaizda;
  • Noras mokytis ir susipažinti su įmonės produktų savybėmis bei specifika.

Privalumai:
  • Patirtis administracinio darbo, vadybininko /prekybos srityje, ruošiant komercinius pasiūlymus, administruojant užsakymų įvykdymo procesus;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Patirtis viešųjų ryšių ar marketingo srityje;
  • Patirtis dirbant su juvelyrika ar brangakmeniais;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosava transporto priemonė.

Mes jums siūlome

  • Draugišką kolektyvą, geras darbo sąlygas;
  • Priedus prie atlyginimo priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę tobulėti ir lavinti užsienio kalbų žinias, įgauti naujų įgūdžių;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės veiklos vystymo, bei įtakoti įmonės veiklos rezultatus;
  • Galimybė įgauti žinių prabangių prekių gamybos, brangakmenių srityje.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra prekyba papuošalais su deimantais ir brangakmeniais ir jų gamyba. Įmonei priklauso prabangių papuošalų prekės ženklas “INDIVI”. Įmonė yra savo produkcijos gamintojas ir platintojas.