Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CF&S Lithuania UAB

Pardavimų vadybininkas (jūriniai konteineriai)

1950-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - CF&S Lithuania UAB

Darbo pobūdis

Įmonės paslaugų aktyvų pardavimą;
Bendravimą su nuolatiniais klientais;
Krovinių vežimo organizavimą;
Iškilusių nesklandumų sprendimą.

Reikalavimai

Esate tvirtas bei reiklus sau ir darbo kokybei, terminams;
Turite konteinerinių krovinių pervežimo paslaugų pardavimų patirties;
Suvokiate pardavimo procesus, susijusius su jūrinių konteinerių pervežimais;
Kalbate anglų bei rusų kalbomis;
Esate lankstus bei puikiai sprendžiate iškilusias nestandartines situacijas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje, inovatyviai mąstančioje įmonėje;
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą, atitinkantį sugebėjimus bei darbo rezultatus;

Motivacinę sistemą;

Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Logistikos procesų valdymas - Jūsų stipriausia kompetencija? Patinka dinamiškas darbas? Susisiekite:)

Atlyginimas

1950-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “CF&S Lithuania“ priklauso tarptautiniam logistikos paslaugų koncernui, nuo 1997 metų sėkmingai veikiančiam ir valdančiam nuosavą geležinkelio transporto parką, konteinerius, autotransportą sausumos krovinių gabenimui ir sandėlius. Kompanija aktyviai dirba krovinių gabenime jūrų, geležinkeliais, sausumos bei oro transportu.

UAB “CF&S Lithuania“ tikslas yra suteikti aukštos kokybės ir profesionalias logistikos paslaugas. Siekdami suprasti savo klientų pageidavimus ir poreikius siūlome jiems lanksčias, veiksmingas bei konkurencingas paslaugas.

Vertiname lojalumą ir atsidavimą įmonei. Kompanija darbui Klaipėdoje kviečia prisijungti pardavimų vadybininką ( - ę), turintį darbo patirties logistikos procesų organizavime:
informacija apie CF&S Lithuania UAB
3595 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.