Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Metalurga"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

700–1500 Eur
Kaunas - UAB "Metalurga"

Darbo pobūdis

Šiuo metu įmonė plečia savo komandą ir ieško projektų — pardavimo vadybininko. Jei pardavimo procesas Tave ”užveda”, o žodis ”ne” yra tai, kas dar labiau paskatina eiti užsibrėžto tikslo link, mes laukiame būtent Tavęs! Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir prisijunk prie mūsų jaunos ir tobulėjančios komandos.

Reikalavimai

Asmeninės savybės: žingeidumas, strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą, savarankiškumas, iniciatyvumas, profesionalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Autocad, MS Exel, MS Word, MS Power Point);
Patirtis pardavimų srityje (ne mažiau 3 metai);
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą;
Jauną, draugišką ir profesionalią komandą, kuri padės Tau augti drauge su mumis;
Visas darbui reikalingas priemones;
Stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

700–1500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Metalurga — penkerius metus rinkoje sėkmingai veikianti gamybinė lietuviško kapitalo įmonė, kuri specializuojasi metalo konstrukcijų gamybos ir montavimo srityje. Daugiau apie mus rasite:
Informacija apie UAB "Metalurga"
12
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mantas Mikalauskas