Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Medžio bitės"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

700–1500 Eur
Kaunas - UAB "Medžio bitės"

Darbo pobūdis

Medienos gaminių pardavimas, rezultatyvus bendravimas su klientais, įsitraukimas planuojant ir vykdant įmonės veiklą.

Reikalavimai

  • mokėtum parduoti už tiek, kad būtum patenkintas tu pats ir klientas
  • mokėtum aptarnauti taip, kad klientas norėtų sugrįžti dar
  • susikalbėtum angliškai
  • esi nusiteikęs dirbti ir užsidirbti. Panašaus darbo patirtis nebūtina, bet būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimas bus toks, kiek norėsi pats gauti.
  • Nieko nežinai apie medienos gaminius? Ne bėda. Svarbiau, kad norėtum sužinoti.
  • Darbo vieta užmiestyje - automobiliu mus pasiekti yra patogiausia.

Atlyginimas

700–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Medienos e-parduotuvė medziobites.lt - apžiūrėk, išsirink, užsisakyk ir gauk medieną ten kur reikia.
Pageidaujančius įsigyti medienos gaminius gyvai (statybinę, konstrukcinę, vidaus ir laukos apdailos medieną) patogus Kauno medienos prekybos terminalas.
Informacija apie UAB "Medžio bitės"
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Martynas Janėnas