Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Nauja spaustuvė''
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Kaunas - UAB ''Nauja spaustuvė''

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška ir nuolatinis ryšių palaikymas su esamais klientais;
Komercinių pasiūlymų ruošimas,derybos su būsimais ir esamais klientais;
Projektų valdymas nuo klientų suradimo ar pasiūlymo paruošimo iki pilno reklamos gamybos/spaudos paslaugų suteikimo ;
Spaudos gaminių(skaitmeninės,ofsetinės ir plačiaformatės spaudos)pardavimas;

Reikalavimai

Vadybinio darbo patirtis;
Darbo patirtis reklamos agentūroje/spausuvėje/reklamos gamyboje;
Corel draw,photoshop programų žinios;
Puikūs bendravimo įgūdžiai,atsakingumas,pozityvumas ir orientacija į rezultatą;
Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Draugišką kolektyvą;
Automobilį darbui;
Priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB “Nauja spaustuvė“, teikianti visas reklamos paslaugas ,siūlo darbą