Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „A- PAK“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Kaunas - UAB „A- PAK“

Darbo pobūdis

Pakuotės iš gofruotojo kartono pardavimai. Klientų paieška, pasiūlymų ruošimas, konsultavimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas, patirtis pardavimų srityje, gebėjimas komunikuoti bent dvejomis užsienio kalbomis, komunikabilumas, savidisciplina, iniciatyvumas, bent bazinis gamybos procesų išmanymas, B kategorijos vairuotojo teisės.

Mes jums siūlome

Motyvuojantį atlyginimą, galimybes tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse.

Įmonė gamina pakuotę iš gofruotojo kartono. Turime daug įvairaus dydžio klientų, kurių aptarnavimui reikalingas profesionalus dėmesys tiek iš pardavimų vadybininkų, tiek iš gamybos, tiek ir iš administracijos darbuotojų pusės.
Informacija apie UAB „A-PAK“
996 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 667 €
25% uždirba 667-878 €
25% uždirba 878-986 €
25% uždirba nuo 986 €
Vadovas: Andrius Vyšniauskas