Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Metalinis“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Metalinis“

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška;
  • Pasiūlymų sudarymas;
  • Glaudžių ryšių palaikymas su esamais klientais;
  • Mėnesinių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Puikūs vadybiniai sugebėjimai;
  • Puikus statybos sektoriaus suvokimas;
  • Geras konstrukcinių brėžinių supratimas;
  • Bendras supratimas armatūros karkasų ir metalo konstrukcijų srityje;
  • Patirtis vadybos - statybos sektoriuje nemažesnė kaip 2 metai.

Mes jums siūlome

  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Procentinį priedą nuo pasiektų rezultatų;

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB Metalinis - metalo apdirbimu užsiimanti įmonė, turinti ilgametę patirtį gaminant įvairių formų bei dydžių armatūros karkasus rostverkams, poliams, galvenas, įdėtines detales bei kolonas remiantis užsakovo brėžiniais, taip pat gaminame metalines konstrukcijas, vartus, tvoras, statybines konstrukcijas, laiptus, turėklus, stovus, stelažus, konteinerius