Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Unimeda“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Unimeda“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška ir glaudžių ryšių palaikymas su esamais klientais;
Klientų konsultavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas;
Pardavimų proceso organizavimas, nuo gamybos užsakymo iki pristatymo klientui;
Klientų skolų kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Bent 5 m. pardavimų vadybininko darbo patirtis, vadovavimo vadybininkų komandai patirtis būtų didelis privalumas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Ambicingumas, aukštų tikslų išsikėlimas ir jų siekimas;
Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir derybų įgūdžiai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti profesinėje srityje;
Kompetenciją ir rezultatus atitinkantį užmokestį viršijantį rinkos vidurkį.
Draugišką kolektyvą ir jaukią darbo atmosferą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB UNIMEDA nuo 1999 metų dirba gofruoto kartono (GK) srityje. Gaminame įvairios paskirties dėžes ir išklotines, bei prekiaujame įvairiomis pakavimo medžiagomis.
Informacija apie UAB „Unimeda“
1426 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Daiva Morkevičienė