UAB „Dalinuosi.lt“

Pardavimų vadybininkas

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dalinuosi.lt“

Darbo pobūdis

Užsakymų administravimas;
Verslo santykių su esamais klientais palaikymas ir plėtra;
Projektų valdymas;
E-parduotuvės asortimento tvarkymas ir priežiūra;
Analitinių duomenų apdorojimas ir sisteminimas;
Bendravimas su įmonės klientais ir interesantais telefonu.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas ir greita orientacija;
Kompiuterinis raštingumas;
Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis;
Tikimės jog esate orientuota/-as į rezultatą, turite komandinio darbo įgūdžių;
Esate kruopšti/-us ir atsakinga/-as;
Esate motyvuota/-as ir norite tobulėti.

Pagalbą ir pasidalinimą tomis žiniomis ir įgūdžiais, kuriuos turime;
Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Dalinuosi.lt - pirmoji platforma Lietuvoje, suteikianti galimybę įdarbinti savo daiktus. Tai visiškai naujas būdas saugiai keistis daiktais už pinigus. Dalinuosi.lt sukurtas kaip projektas, skatinantis žmones dalintis, taupyti ir net uždirbti.
informacija apie UAB „Dalinuosi.lt“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.