Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Oilitecha“

Pardavimų vadybininkas

800-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Oilitecha“

Darbo pobūdis

  • aktyvi klientų paieška automobilių, pramonės, miško ir žemės ūkio sektoriuose
  • savarankiškas darbas, sprendimų priėmimas, aktyvių veiksmų planavimas, CRM aktyvus naudojimas
  • glaudžių santykių su klientais ir potencialiais klientais palaikymas
  • tiekiamų produktų kainodara, rinkos tyrimai, pardavimų didinimo pasiūlymai
  • marketingo planų įgyvendinimas

Reikalavimai

  • patirtis techninių prekių B2B ir B2C pardavimuose
  • techninis išsilavinimas - privalumas
  • komunikabilumas ir pozityvus mąstymas
  • kompiuterinis raštingumas
  • iniciatyvos rodymas
  • noras mokytis ir tobulėti
  • B kategorijos vairuotojo teisės

Mes jums siūlome

  • darbo priemonės: kompiuteris, planšetė, telefonas, automobilis (jeigu nėra savo)
  • motyvacinė pardavimų skatinimo programa
  • pastovūs tobulinimosi mokymai
  • lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas
Bazinis mėnesinis atlyginimas ir komisiniai nuo pardavimų

Tik 2 metus dirbanti, bet su daugiau nei 25 metus tepalų rinkoje dirbančiais profesionalais. Šiuo metu įmonė yra oficialus PETRONAS ir AZTEC tepalų importuotojas, o taip pat atstovauja žinomus prekės ženklus KLUBER ir OKS. UAB OILITECHA šiuo metu vysto keletą naujų projektų, kurių įgyvendinimui reikalingi nauji darbuotojai.
informacija apie UAB „Oilitecha“
1061 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.