Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Artrasas“

Pardavimų vadybininkas

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Artrasas“

Darbo pobūdis

"Saules broliai" specializuota šilumos siurblių prekybos ir montavimo įmonė, siūlo darbą naujam komandos nariui.
Darbo pobūdis: bendravimas su klientais, pasiūlymų teikimas analizė, naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Laisvas bendravimas, patirtis pardavimuose, darbas kompiuteriu. Privalumas techninis išsilavinimas, arba Švok sistemų pardavimas.

Mes jums siūlome

Lyderis šilumos siurblių montavime, siūlo įdomų dinamišką darbą, parduodant naujas šildymo sistemas. Visos socialinės garantijos, draugiškas kolektyvas.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
Pagal pardavimus.

UAB "Artrasas" puslapio valdytojas, specilizuojasi naujausiose šildymo technologijose, bei parduoda montuoja, bei aptarnauja, geriausius gamintojus tokius kaip Daikin Nibe , Atlantic.
informacija apie UAB „Artrasas“
1135 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.