UAB „Merbonas“

Pardavimų vadybininkas

1200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Merbonas“

Darbo pobūdis

Į pardavimų/eksporto komandą ieškome pastiprinimo - tekstilės sritis.
Aktyviai ieškosi naujų klientų bei dirbsi su esamais, aiškinsiesi jų poreikius, vesi derybas ir naujus pardavimų užsakymus, prižiūrėsi jų įvykdymą.
Važiuosi į komandiruotes pas klientus bei parodas;
Rengsi komercinius pasiūlymus klientams, būsi atsakingas už šalies prekių kainodaros formavimą bei produkto strategijos formavimą.
Kelsi tikslus, formuosi biudžetus.
Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Kandidatas gali būti tik po studijų, galbūt suteiksime gyvenimo galimybę kandidatui ir priimsime be patirties, bet su reikiamom savybėm.
Laisva anglų kalba, rusų k. ar kitos užsienio kalbos būtų privalumas.
Tuo tarpu patyrę kandidatai privalo turėti sėkmingos didmeninių pardavimų bei patirties portfolio.
Kūrybiškumas ir nestandartinis mąstymas.
Derybų, bendravimo, laiko planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.
Gebėjimas kelti tikslus bei organizuotis darbą savarankiškai.
Gebėjimas užmegzti ilgalaikius kontaktus ir sudominti potencialius klientus.
Kritinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Pastovų konkurencingą atlyginimą bei įvairius priedus.
Išmokti tarptautinio verslo, tobulinti kalbų įgūdžius.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinė prekybos įmonė, tiekianti žaliavas įvairiems pramonės segmentams Europoje.
informacija apie UAB „Merbonas“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.