eSoftware Solutions

Pardavimų vadybininkas

1200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - eSoftware Solutions

Darbo pobūdis

IEŠKOME PARDAVIMŲ VADYBININKO
UAB "eSoftware Solutions" - inovatyvi technologinių sprendimų verslui įmonė dirbanti su tarptautiniais projektais plečiasi ir kviečia prisijungti pardavimų vadybininką.

Darbo pobūdis:
  • Aktyvi naujų klientų paieška.
  • Bendravimas su esamais klientais.
  • Klientų poreikių analizė ir konsultavimas.
  • Pasiūlymų klientams ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Patirtis pardavimų srityje (privalumas - patirtis IT arba paslaugų pardavimo srityje).
  • Domėjimasis IT naujovėmis ir produktais.
  • Komunikabilumas.
  • Gebėjimas bendrauti, užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais.
  • Orientacija į rezultatą.
  • Savarankiškumas.
  • Esi susipažinęs su Linked in platforma (privalumas).
  • Anglų kalbos žinios (privalumas).
  • Patirtis su viešaisiais pirkimais (privalumas).

Darbas, kol karantinas, nuotoliniu būdu, vėliau galimybė dirbti ofise.
Galimybė dirbti 4 dienas per savaitę.
Atlyginimas - 1200-2000 Eur (Bruto) + bonusai .
Laukiame tavo CV el. paštu:

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "eSoftware Solutions" - inovatyvi technologinių sprendimų verslui įmonė turinti ofisus Lietuvoje ir Nyderlanduose ir dirbanti su įvairaus dydžio ir pobūdžio tarptautiniais projektais.