Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Botanico LT“

Pardavimų vadybininkas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Botanico LT“

Darbo pobūdis

· Atstovausi Botanico kanapių produktus sparčiai augančioje pasaulinėje kanapių rinkoje
· Užkariausi naujas rinkas Baltijos ir kitose ES šalyse (įprastai tai vadinama „naujų klientų paieška”)
· Lipdysi tvirtą Botanico produktų pardavimų pamatą ir palaikysi nuolatinį ryšį su esamais klientais
· Sudarysi sutartis, paruoši priėmimo – perdavimo aktus ir kitą, su tiesioginiu darbu susijusią, dokumentaciją
· Išrašysi sąskaitas ir prižiūrėsi, kaip laikomasi finansinių įsipareigojimų

Reikalavimai darbuotojui

· Turi didesnę, nei vienerių metų, B2B pardavėjo darbo patirtį
· Esi susipažinęs(-usi) su farmacijos (maisto papildai, sveikatingumo produktai) ir kosmetikos gamintojų rinkomis
· Puikiai kalbi ir rašai angliškai
· Nebijai ne tik atsiliepti telefonu, bet ir paskambinti pirma(-s)
· Turi vairuotojo pažymėjimą

Įmonė siūlo

Siūlome viską, ką siūlo visi:
Stipriai abejojame, kad dar ką nors vilioja socialinės garantijos ir laiku mokamas atlyginimas. Žinoma, mes laiku mokame atlyginimą, suteikiame atostogas, mamadienius, tėvadienius ir visas kitas socialines garantijas.

Be to:
Be įprastų formuluočių, mes pažadame įdomų, dinamišką darbą be kassavaitinių ataskaitų tiesioginiam vadovui ir griežtai nustatytų pietų pertraukos valandų. Pasidalinsime savo žiniomis ir suteiksime visas priemones tam, kad pagaliau lauktum pirmadienių beveik taip pat, kaip ir penktadienių.

Taip pat:
Kviečiame tapti dalimi istorijos: dar niekada kanapių rinkos neaugo taip sparčiai, kaip dabar.

Svarbiausia:
Tavo darbo patirtį ir žinias įvertinsime 900-1500 Eur/mėn. atlyginimu į rankas. Kita vertus, tyrimais nustatyta, kad atlyginimas motyvuoja tik pirmąsias 27 dienas, todėl kasdien nueisime po ekstra žingsnį tam, kad su Botanico jaustumeisi patogiai ir patikimai (įprastai tai vadinama „motyvacine sistema už rezultatus”).

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

Mes manome, kad žmonėms reikia daugiau kanapių, ir žengiame koja kojon su sparčiai augančia pasauline kanapių rinka.

Botanico yra augalų galia ir sveikatingumu paremta kompanija, padedanti žmonėms atrasti geriausias kanapių savybes. Nuo maisto papildų iki odos priežiūros priemonių, kiekvienas Botanico produktas kuriamas laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų.