You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Metallum novum“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Metallum novum“

Kas mes

Ieškome ilgalaikio komandos nario darbui Kaune, pardavimų srityje.

Gamyba iš rūdinto Corten plieno (tai stilingi gaminiai skirti mažajai architektūrai, fasadams, baldams, interjero ir eksterjero detatalės, kt.).
Plačiau mūsų puslapyje:

Darbo aprašymas

Klientų užklausos, jų analizė, klientų poreikių išsiaiškinimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas;
Bendravimas su klientais laiškais, skambučiais, susitikimais ofise;
Sąskaitų išrašymas, važtaraščiai, sutarčių sudarymas, transporto kontrolė;
Užsakymų suformavimas gamybai, brėžinių skaitymas.
Marketinginių priemonių panaudojimas ir darbų priežiūra (FB, adwords, SEO ir kiti įrankiai);

Reikalavimai darbuotojui

Atidumas ir kruopštumas dokumentacijoje;
Gebėjimas tiksliai suvokti užduotį ir ją atlikti neatidėliojant;
Suprasti produkto išskirtinimumą (Corten plieno), jo galimybes rinkoje;
Patirtis panašioje gamybinėje įmonėje (naujų produktų kūrimas, gamyba, įvedimas į rinką, sklaida, asistavimas);
Privalumas: turėti patirties elektroninėje prekyboje ir socialiniuose tinkluose;
Bendros techninės žinios/suvokimas plieno gaminių sektoriuje;

Jums siūlome

Esame jaunas ir draugiškas kolektyvas sparčiai augančioje ir rinkoje įsitvirtinusioje įmonėje, mielai priimsime į savo ratą žingeidų, drąsų ir darbštų kolegą (ę);
Galimybę prisidėti prie inovatyvių ir stilingų produktų kūrimo ir jų sklaidos.
Suteiksime visas šiuolaikines darbo priemones kokybiškakam darbui;
Laiku mokamas atlyginimas ir galimybė užsidirbti daugiau (bonusinė sistema).

Atlyginimas 1000 Eur į rankas: plius bonusai nuo asmeninių ir komandinių prekybos pasiekimų.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas