UAB „GBY“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „GBY“

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais, naujų klientų paieška;
Tarptautinių pervežimų maršrutų planavimas, valdymas ir kontrolė, kainų skaičiavimas, logistinių sprendimų analizė, kūrimas;
Kokybiško pakrovimo/nukrovimo proceso užtikrinimas;
Transporto dokumentų administravimas;
Savalaikis užsakymų ir reisų informacijos perdavimas;
Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

2 m. darbo patirtis transporto-logistikos įmonėje;
Gebėjimas greitai orientuotis ir imlumas naujai informacijai;
Derybiniai įgūdžiai, diplomatiškumas, savarankiškumas;
Operatyvus problemų sprendimas;
Puikios bent vienos užsienio kalbos žinios (Anglų arba Ispanų/Italų/Vokiečių/Prancūzų);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Patirtis dirbant su Infotrans Sistema;
Ispanų/Italų/Vokiečių/Prancūzų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Darbas stabilioje, patikimoje, savo rinkoje lyderiaujančioje įmonėje;
Draugiški ir profesionalūs kolegos;
Patogi, šiuolaikiškai įrengta darbo vieta;
Įdomus ir dinamiškas darbas;
Dalyvavimas įmonės renginiuose;
Papildomi užmokesčio priedai pagal darbo rezultatą.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
UAB „GBY“

UAB „GBY“

UAB “GBY” sėkmingai užsiima krovinių pervežimu, automobilių nuoma ir pardavimais daugiau nei 25-ius metus. 2020-tais metais, puoselėdami finansinę reputaciją ir pagarbą savo verslo aplinkai, patekome į TOP įmonių Lietuvoje sąrašą.
Tolimesniam įmonės augimui ieškome iniciatyvių ir motyvuotų darbuotojų, prisidedančių prie įmonės tikslų įgyvendinimo ir plėtros.

Laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų komandos Tauragėje/Kaune.

Daugiau informacijos apie mus:
informacija apie UAB „GBY“
5841 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
334
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2003 €
25% uždirba 2003-3018 €
25% uždirba 3018-4375 €
25% uždirba nuo 4375 €