Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Wind Traders“

Pardavimų vadybininkas

750-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Wind Traders“

Darbo pobūdis

Profesionalus klientų aptarnavimas, konsultavimas, paslaugų ir prekių pardavimas;
Siūlomo asortimento žinojimas;
Prekių asortimento priežiūra;
Klientų poreikių supratimas ir geriausių pasiūlymų pateikimas;
Prekybos vietos priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas;
Gebėjimas rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis;
Bendravimo su klientais įgūdžiai;
Domėjimasis naujausiomis technologijomis;
Iniciatyvumas, pozityvumas, atsakingumas, lankstumas;
Orientacija į rezultatą;
Puikios lietuvių kalbos žinios; (Anglų k. , Rusų k. privalumas)
Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Darbas augančioje ir patikimoje kompanijoje;
Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
Slenkantį darbo grafiką.
Laiku mokamą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
Visas socialines garantijas;
Galimybę profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.
Darbas Kauno Akropolyje.

Atlyginimas

750-1300 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai, kurie priklauso nuo pasiektų darbo rezultatų.

Oficiali XIAOMI produktų parduotuvė Lietuvoje ieško komandos narių!

Norite prisijungti prie Xioami komandos? Siųskite savo CV, mes susisieksime su atrinktais kandidatais.
informacija apie UAB „Wind Traders“
1298 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.