Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Premia KPC"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Klaipėda - AB "Premia KPC"

Darbo pobūdis

  • Pardavimų organizavimas ir vykdymas Žemaitijos regione;
  • Nuolatinis ryšių su klientais palaikymas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų ir degustacijų rengimas;
  • Atsiskaitymų kontrolė;
  • Rinkos analizė.

Reikalavimai

  • Noras ir gebėjimas dirbti pardavimų srityje;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pareigingumas, komunikabilumas, savarankiškumas;
  • Pardavimų patirtis dirbant su ledais ir šaldytais maisto produktais būtų privalumas;
  • B kat vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą stabilioje įmonėje su profesionalia komanda;
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir patrauklią premijavimo sistemą, priklausančią nuo rezultatų;
  • Visas darbui reikalingas priemones (automobilį, kompiuterį, mobilų telefoną ir t.t);
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

AB"Premia KPC"-viena Lietuvos ledų rinkos lyderių, taip pat prekiaujanti šaldytais ir pieno produktais. Įmonė dirba su didžiausiais šalies prekybos tinklais, nesisteminiais klientaIs bei kavinių-restoranų(HoReCa) sektoriumi.
Informacija apie AB "Premia KPC"
1855 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
89
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1190 €
25% uždirba 1190-1371 €
25% uždirba 1371-1618 €
25% uždirba nuo 1618 €
Vadovas: Alvydas Malakauskas