UAB „Lux LT“

Pardavimų vadybininkas (Klientų ieškoti nereikia. Pilnai apmokiname ir paruošiame sėkmingam darbui)

750-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lux LT“

Darbo pobūdis

Pagal ilgametes LUX International Trainee programos tradicijas, Jūsų karjera bus padalinta į etapus:

  • Pirmasis etapas (3-6 mėn.)
Dalyvaujate Lux Business School – tai LUX kompanijos sukurta mokymo programa, kurios dėka Jūs išmoksite pardavimų technikos ir ją sekdami tiesiogiai dirbsite pardavimuose. Tikslas - susipažinti su produktu, rinka, pardavimų technika. Atlyginimas 600 – 1100 EUR.

  • Antrasis etapas (3-6 mėn.)
Dalyvaujate Team Leader School- tai LUX kompanijos sukurta mokymo programa, skirta vystyti komandų vadovams, dirbantiems su nedidele grupe. Po mokymų dirbsite su 4-6 naujais pardavėjais. Tikslas- išmokti vadovauti mažai grupei žmonių, juos treniruoti, padėti jiems startuoti kompanijoje. Atlyginimas - 1000 – 1500 EUR.

  • Trečiasis etapas (12-24 mėn.)
Dalyvaujate LUX Management School- tai LUX kompanijos sukurta mokymo programa, skirta vystyti biuro (filialų) vadovams. Ją baigę Jūs gaunate biuro (filialo) vadovo (Branch Manager) pareigas. Tikslas - išmokti valdyti atskirą Lux kompanijos padalinį, organizuoti kasdieninį darbą, treniruoti komandų vadovus. Atlyginimas nuo 1500 EUR.

  • Ketvirtasis etapas (min. 2 metai kompanijoje)
Sėkmingai dirbant Branch Manager pozicijoje, Jūs turite galimybę siekti Sales Manager (keleto biurų vadovo), arba tarptautinės karjeros galimybių.

Reikalavimai darbuotojui

Brandžių ir savarankiškų
Orientuotų į tikslą ir rezultatą
Stipriai orientuotų į ilgalaikę karjerą
Turinčių aukštąjį išsilavinimą
Mokančių ieškoti ne problemų, o sprendimų
Pozityviai mąstančių ir veikiančių
Turinčių vairuotojo pažymėjimą (automobilis privalumas)
Anglų, rusų kalbos privalumas

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome
Konkurencingus produktus
Know how
Stabilią kompaniją, kuri krizės metais turėjo prieaugį
Tarptautinius ir vietinius mokymus pripažintus visame pasaulyje
Vietinę ir tarptautinę karjerą
Asmeninį dėmesį Jums ir Jūsų karjerai kompanijoje
Draugišką kolektyvą
Motyvacinę programą

Atlyginimas

750-2000 €/mėn. į rankas

LUX yra įsitvirtinusi kaip viena geriausiai žinomų ir turinčių gerą reputaciją aukštos kokybės produktų namams tiesioginių pardavimų kompanijų. UAB "Lux LT" - tarptautinei kompanijai LUX priklausanti įmonė, įgaliotas garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugų teikėjas.