Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lenex“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) - konsultantas (ė)

700–1400 Eur
Kaunas - UAB „Lenex“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas;
  • Potencialių klientų paieška;
  • Pardavimų vykdymas;
  • Pardavimo dokumentų administravimas;
  • Darbas su tiekėjais;
  • Esamo prekių asortimento pirežiūra, atnaujinamo asortimento formavimas
  • Prekių ekspozicijos priežiūra prekybos salėje;
Darbo vieta: Pramonės pr. 16, Prekybos miestelis "Urmas".
Darbo laikas: slenkančiu grafiku, 7-9 laisvos dienos per mėn.

Reikalavimai

  • Patirtis mažmeninėje prekyboje;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Puikūs bendravimo, derybų ir pardavimo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, organizuotumas, atsakingumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą bei motyvuojančius priedus pagal pardavimų
rezultatus;
  • Visišką skaidrumą ir socialines garantijas.
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

700–1400 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB „Lenex“

UAB „Lenex“

UAB "Lenex" sėkmingai vysto vidaus ir lauko durų, bei girndų dangos mažmeninę ir didmeninę prekybą.
Informacija apie UAB „Lenex“
1078 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rolandas Leščinskas