Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įrankiai meistrams"
More about company »

Pardavimų vadybininkas, konsultantas

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Įrankiai meistrams"

Darbo pobūdis

Didmeninė prekyba darbo įrankiais, suvirinimo įranga, suvirinimo medžiagomis, darbo saugos ir darbo priemonėmis. Profesionalus užsakovų konsultavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, informacijos apie produktus teikimas klientams.

Reikalavimai

Darbas pardavimų srityje. (Didmeninė prekyba) darbo patirtis nuo 2 metų. Privalumas : darbas konkuruojančioje įmonėje su esama klientūra. Gebėjimas vykdyti įmonės keliamus reikalavimus, tikslus. Geras komunikavimas su naujais klientais, asmeninė motyvacija, tobulėjimas įmonėje. Noras tobulėti pardavimų srityje, kursuose. Profesionalus užsakovų konsultavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, informacijos apie produktus teikimas klientams. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS Office programomis. Anglų k. rusų k. žinios (skaityti, rašyti techniniais klausimais) būtų privalumas. Iniciatyvumas, gebėjimas generuoti idėjas, vairuotojo pažymėjimas B kat. Noras kurti pridėtinę įmonės vertę. Gebėjimas rasti bendrą kalbą su kolektyvu darbo vietoje, būti lanksčiam su klientais. Darbas panašioje srityje, gebėjimas greitai mokytis, įsisąmoninti veiklą.

Mes jums siūlome

Darbo laikas nuo 8.00 – 17.00 val. Darbas vietoje, komandiruotės nenumatomos. Atlyginimas 800€ atskaičius mokesčius arba pagal susitarimą. Plius(priedai nuo pardavimų, nuo darbo rezultatų). Karjeros galimybės, papildomi kvalifikacijos kursai. Draugišką darbui aplinką. Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Įrankiai meistrams“ tiekia aukštos kokybės darbo reikmenis, įrangą įvairioms pramonės, gamybos šakoms (suvirinimo, darbo saugos priemones) konkurencingomis kainomis. Bendradarbiaujame su tarptautinėmis kompanijomis: „Andre“, „Esab“, „Pferd“, „3M“, „Hyundai“, ir kitomis.