UAB „Neraka“

Pardavimų vadybininkas ( lenkų kalba)

600-4000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Neraka“

Darbo pobūdis:

  • Pardavimai ir darbas esamoje klientų duomenų bazėje.
  • Profesionalus klientų aptarnavimas. Sužinoti apie jų poreikius ir kurti ilgalaikius santykius
  • Reguliariai apibendrinti rezultatus, vertinti ir analizuoti situaciją rinkoje.

Reikalavimai:

  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir planuoti savo darbo dieną.
  • Noras mokytis ir tobulėti.
  • Geros lenkų kalbos žinios.
  • Gėbejimas dirbti kompiuteriu.
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir didelis atsakomybės jausmas.

Mes jums siūlome:

  • Dinamiškas ir įdomus darbas besivystančioje įmonėje.
  • Stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą.
  • Konkurencingas ir motyvuojantis atlygis.
  • Draugiškas kolektyvas.
  • Įvadinai apmokymai.
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą
  • Darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio (savaitgaliai laisvi)

Atlyginimas

600-4000 €/mėn. į rankas
O taip pat premija už atliktą darbą.

Tarptautinė užsakomųjų paslaugų įmonė skelbia naujų darbuotojų atranką pardavimo vadybininko pareigoms užimti.
informacija apie UAB „Neraka“
1882 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.