Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Farlita''
More about company »

Pardavimų Vadybininkas (pusė etato)

300–500 Eur
Vilnius - UAB ''Farlita''

Darbo pobūdis

  • Aktyvus bendravimas su esamais klientais bei nuolatinė naujų klientų paieška
  • Darbas su maisto papildų notifikavimu
  • Internetinės ir fizinės parduotuvės priežiūra.

Reikalavimai

  • IŠMANYMAS SPORTO IR MAISTO PAPILDŲ SRITYJE
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Mokėjimas dirbti Microsoft office programomis
  • Kominukabilumas ir atsakingumas
  • Stipri orientacija į rezultatus.
  • Panašaus darbo praktika aktyvių pardavimų sektoriuje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Visos socialinės garantijos
Motyvacinė sistema dirbi ir užsidirbti

Atlyginimas

300–500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

"APOLONAS" jau 5-ti metai vykdo prekybos maisto papildais veiklą. Besiplečiančiai įmonei reikalingi besidomintys sportu ir papildais, turintys noro tobulėti asmenys.Mes ieškome PARDAVIMŲ VADYBININKO darbui parduotuvėje Vilniuje (pusė etato)